Uzauto Motors

uzauto1 min

UzAuto Motors - підприємство з виробництва легкових автомобілів і мікроавтобусів марки Chevrolet в Узбекистані. Також компанія розвиває мережу з продажу автомобілів власного виробництва.

uzauto2 min

Виробництво компанії діє в місті Асака Андижанской області, в місті Ташкенті та у місті Пітнак Хорезмской області, на створеному «з нуля», найбільшому в пострадянській Центральній Азії автозаводі проектною потужністю понад 250 тисяч одиниць на рік.

uzauto3 min

Підприємство було засноване в 1993 році. У 2007 році на виробничих майданчиках Ташкентського Механічного Заводу була створена Ташкентська філія АТ «Джі Ем Узбекистан», де налагоджено великовузлове (SKD) складання автомобілів Chevrolet Captiva, Tacuma і Epica, а потім у 2012 році автомобіля Chevrolet Malibu

uzauto4 min

У 2008 році АК Узавтосаноат та американським концерном General Motors, було засновано підприємство АТ «Джі Ем Узбекистан» – автомобілі Daewoo почали вироблятися під маркою Chevrolet.

uzauto5 min

В кінці червня 2019 року керівництво General Motors Uzbekistan прийняло рішення про перейменування компанії на UzAuto Motors.

У лютому 2020 року була досягнута домовленість з компанією General Motors про відновлення продажу автомобілів під брендом Chevrolet.

uzauto6 min

В травні 2018 р. Завод отримав третій ступінь інтеграції якості в виробничі процеси заводу - сертифікат BIQ III (Built-In Quality), а наприкінці 2020 року четверту ступінь інтеграції якості в виробничі процеси заводу - сертифікат BIQ IV.