nexia 1 500

Технічне обслуговування автомобілів

Станція сервісного обслуговування «ТЕХНО КАР» надає повний комплекс робіт з технічного обслуговування автомобілів Chevrolet доступного сегменту.
На сьогодні, СТО «ТЕХНО КАР» має оснащення високотехнологічним обладнанням для найвищої якісної і швидкої діагностики проблем Вашого автомобіля, а також його ремонту.

Послуги надають лише висококваліфіковані експерти. Майстри проводять якісну діагностику і виконають ремонт автомобіля будь-якої складності на найвищому рівні. Автосервіс ТЕХНО КАР надає повний спектр сервісних послуг. Механіки автосервісу ТЕХНО КАР використовують в роботі тільки оригінальні сертифіковані запчастини і матеріали для ремонту автомобіля по доступній ціні.
Що таке технічне обслуговування автомобіля?
Певний обов’язковий комплекс робіт, головною метою якого є забезпечення довговічності та справності роботи автомобіля Шевроле доступного сегменту.
Доступне обслуговування для доступного автомобіля
Доступна вартість сервісних робіт визначена централізованою системою поставок і регламентами ТО. Механіки СТО «Техно кар» використовують в своїй роботі тільки оригінальні деталі!
Переваги фірмового сервісу Шевроле доступного сегменту
Обслуговування у офіційного дилера гарантує оптимальний набір сервісних операцій відповідно до затвердженого регламенту робіт. При цьому гарантійні зобов’язання Продавця (Виробника) на автомобілі Chevrolet доступного сегменту втрачають свою силу в разі технічне обслуговування та / або ремонту автомобіля не в офіційних центрах сервісної мережі Chevrolet доступного сегменту.
Обсяг робіт в інших автосервісах може виявитися недостатнім або завишеним. В одному випадку автовласник ризикує безпекою, в іншому – грошима. І те, і інше заслуговує на увагу.
Прозорість обслуговування
Крім переліку сервісних робіт, власнику автомобіля надається детальна інформація, та даються рекомендації технічних фахівців про моменти в експлуатації транспортного засобу, на які варто звернути увагу.
Послуги:
– гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування автомобілів Шевроле доступного сегменту;
– слюсарний та агрегатний ремонт;
– кузовний ремонт і фарбування;
– встановлення

Строки проведення ТО:
ТО–1: через 6 місяців або 3000 км після прийому-передачі автомобіля
(в залежності від того, що здійсниться раніше);
ТО–2: через 12 місяців або 15 000 км після прийому-передачі автомобіля
(в залежності від того, що здійсниться раніше);
Наступні ТО: через 12 місяців або через 15 000 км після попереднього ТО
(в залежності від того, що здійсниться раніше).

Завантажити регламенти ТО:
– Spark / Cobalt
– Nexia